Karrier

Légy az EnerGo csapat tagja!

Az EnerGo Investment Kft. Magyarország egyik vezető megújuló energiával foglalkozó, folyamatosan fejlődő nagykereskedelmi cége. Több mint 10 éve vagyunk jelen a magyar piacon, és mára a magyar napelem szektor egyik meghatározó szereplői lettünk. Több globális gyártóval is közvetlen kapcsolatban állunk, pl: Huawei, Daikin, Panasonic. Új, modern irodánk és raktárunk is Újpesten található.

Nagy figyelmet fordítunk a megfelelő munkatársak kiválasztására, hiszen tudjuk, hogy felkészült csapatunk az ügyfeleink elégedettségének alapja.

Aktuális állásajánlataink:

Értékesítő

ÉRTÉKESÍTŐ

Legyél a partnerünk, ha:

  • szeretnél a következő évtizedek meghatározó üzletében részt venni,
  • kiemelkedően magas bevételszerzési lehetőségre vágysz,
  • munkáddal hozzájárulnál a fenntartható fejlődéshez,
  • értékesítésben dolgoznál, széleskörű ügyfélkapcsolatokkal rendelkezel.

Várjuk a jelentkezésed, ha:

  • van nagykereskedelmi értékesítési tapasztalatod, előny, ha van külkereskedelmi és/vagy napelemes ismereted,
  • rendelkezel alapvető műszaki érzékkel,
  • nyitott vagy az új ismeretekre,
  • általunk biztosított felkészítést követően ki tudod ajánlani az ügyfeleknek a megfelelő napelemes rendszert.

Együttműködésünk során te:

  • Beérkező megkeresésekhez árajánlatot készítesz, azokat nyomon követed,
  • új üzleti partnereket felkutatod, együttműködést építesz ki velük,
  • megrendeléseket fogadod, üzleteket kötsz,
  • tartod a kapcsolatot az ügyfelekkel.

Mi pedig:

  • biztosítjuk a szükséges felkészítést,
  • versenyképes fizetést adunk,
  • átadjuk a munkához szükséges ismereteket,
  • folyamatos műszaki/üzleti támogatást nyújtunk,
  • fiatalos, barátságos munkakörnyezetet biztosítunk,
  • rendelkezésedre állunk teljes munkaidőben.

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a karrier@energo-investment.hu email címre várjuk.